• Beylikdüzü - İstanbul
  • +90 (545) 317 83 15
  • info@narli.av.tr
küçükçekmece avukat ve küçükçekmece hukuk bürosu.

Küçükçekmece Hukuk Büroları

Küçükçekmece Avukat ve Hukuk Büroları olarak, İstanbul ilinde faaliyet gösteren Narlı Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı müvekkillerine etkin, verimli ve profesyonel avukatlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. Hukuk büromuz, İstanbul Barosu avukatlarından Süleyman Mücahit Narlı tarafından kurulmuştur. Hukuk büromuz avukatları müvekkillerimizin hukuki sorunlarına en hızlı ve etkili bir sonuca varacak şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Avukatlarımız, müvekkillerle birebir görüşerek bilgi ve tecrübeleri ile en verimli çözüm yollarını sunmaktadır.

Hukuk büromuz, birlikte çalıştığı diğer şehirlerdeki avukatlar aracılığıyla müvekkillerinin İstanbul dışındaki hukuki ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Avukatlarımız; ceza avukatı olarak her türlü soruşturma ve davada müşteki, katılan, şüpheli veya sanık sıfatıyla işleme tabi tutulan müvekkillerinin en başta adil yargılanma hakkı olmak üzere tüm haklarını profesyonel bir şekilde savunur. Bu kapsamda, her türlü şikayet ve suç duyurularının yapılması, verilen kovuşturmaya yer olmadığına dair karar, takipsizlik kararı, tutuklama kararı, tutuklama talebinin reddi kararı, adli kontrol kararı gibi kararlara karşı itirazların yapılması, ifade verme işlemleri, savunma dilekçesi, duruşmada temsil gibi konularda müvekkillerine hukuki destek sağlamaktadır.

Boşanma avukatları olarak anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma davaları, tazminat, velayet, nafaka, mal rejiminin tasfiyesi gibi konularda hizmet vermektedir.

narlı hukuk bürosu
Küçükçekmece hukuk bürosu

narlı law, narlı hukuk.

Küçükçekmece Avukat

Küçükçekmece icra avukatları olarak müvekkillerimizin her türlü alacaklarının tahsili için gereken ihtarlarda bulunulması, icra takip işlemleri, haciz, yakalama, kıymet takdirinin yapılması gibi konularda destek sağlamaktadır. Ayrıca borçlu müvekkillerimiz için de her türlü itiraz ve şikayet başvurularının yapılması, kıymet takdirine itiraz edilmesi konularında hukuki yardım sağlamaktayız.

Küçükçekmece hukuk bürosu, Küçükçekmece avukat olarak ayrıca işçi müvekkillerimizin işe iade talepleri ve kıdem tazminatı, ihbar tazminatı gibi işçilik hak ve alacakları için gereken ihtarnamelerin çekilmesi, arabuluculuk başvurularının yapılması, arabuluculuk görüşmelerinde temsil, iş davasının açılması gibi konularda hizmet verirken işveren müvekkillerimiz için hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Ayrıca Küçükçekmece avukat olarak miras hukuku üzerine faaliyetlerine de devam eden hukuk büromuz her türlü vasiyetname ve miras sözleşmesi’nin yapılması, denkleştirme ve tenkis davaları, mirasın gerçek reddi, mirasın hükmen reddi, mirasın reddinin iptali, mirasın tasfiyesi gibi konularda müvekkillerine yardımcı olmaktadır.

Online Danışma Formu