• Beylikdüzü - İstanbul
  • +90 (545) 317 83 15
  • info@narli.av.tr
Home Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

istanbul avukat

Lütfen sitemizi kullanmadan önce “Site Kullanım Şartları”nı dikkatlice okuyunuz.

Sitemizi kullanan müvekkillerimiz ve diğer ilgililer aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır:

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (“Site”), Narlı Hukuk Bürosu’na (“Büro”) aittir ve onun tarafından işletilir.

Sizler (“Kullanıcı”) sitede sunulan tüm içerikleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, Site’deki bilgilerden yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bu şartları okuduğunuzu, anladığınızı ve şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

1- Site’de yer alan tüm yazı ve diğer içerikler tamamen bilgi verme amaçlı olarak paylaşılmaktadır. Hiçbir şekilde reklam, iş sağlama veya kazanç amacı güdülmemektedir.

2- 1136 sayılı Avukatlık Yasası veya Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Meslek Kuralları uyarınca site içeriği hiçbir şekilde reklam amaçlı yahut ticari amaçlı kullanılamaz.

3- Site’de yer alan içerikler zaman damgalı olarak elektronik imzalanmış olup, telif hakları 5846 sayılı Kanun gereğince Av. Süleyman Mücahit NARLI’ya aittir. Yazılı izin alınmaksızın içeriklerin kopyalanması ve/veya paylaşılması yasaktır.

4- Site’de mevcut bilgilerin kullanılmasından Büro’muzun hiçbir sorumluluğu yoktur. İşbu bilgilerin kullanılması nedeniyle meydana gelebilecek her türlü zarardan Kullanıcı sorumlu olup, bu kapsamda Büro’muza karşı herhangi bir sorumluluk yüklenemez.